Один з найголовніших сегментів діяльності компанії – постачання щебеню. Сьогодні цей нерудний матеріал використовується у ряді робіт: при організації під’їздів, доріг, тротуарів, стежок на заміських ділянках. Тож не дивно, що купити його пропонують багато компаній. Якщо ви шукаєте якісний матеріал, надійного та чесного постачальника, для якого інтереси замовника – понад усе, ви звернулись у правильне місце.

Ми розуміємо, наскільки важливо забудовнику отримати будівельний матеріал вчасно, адже від цього залежать строки виконання проекту. Тож завдяки достатній кваліфікації наших водіїв та власному автопарку ми виконуємо доставку з точністю до хвилини.

Щебінь – це результат видобутку й подрібнення гірських порід. Зазвичай для виготовлення матеріалу використовується граніт або гравій. Щебінь характеризується рядом фізичних якостей, ступінь прояву яких може відрізнятися в залежності від певних причин. До таких характеристик відносяться:

  • міцність – залежить від марки матеріалу. Найбільш популярний варіант – М1200. З-поміж гранітного та гравійного матеріалу особливою міцністю відрізняється перший, другий ідеально підходить для організації залізничних колій;
  • морозостійкість – характеризується кількістю циклів заморожування та відтавання. За цим показником щебінь також поділяється на марки. Особливою популярністю у міській забудівлі користуються F300-400;
  • розмір фракцій – поділяється на 3 групи: 5-20 (використовується під час виготовлення бетону та бетонних виробів), 20-40 (для закладання фундаменту), 40-70 мм (будівництво доріг, закладка баластового шару залізничної колії).

Компанія «Пісок та Щебінь» пропонує постачання гранітного, гравійного, вапнякового, вторинного щебеню на вигідних умовах. Співпрацюємо як з великими будівельними компаніями, так і з приватними замовниками – в нас ви зможете придбати навіть 1 куб. м. щебеню.

 
Найменування Об'єм Ціна
Щебінь 5 х 10 мм 1 тонна Ціну уточнюйте
Щебінь 5 х 20 мм 1 тонна Ціну уточнюйте
Щебінь 20 х 40 мм 1 тонна Ціну уточнюйте
Щебень 40 х 70 мм 1 тонна Ціну уточнюйте
* Ваші дані будуть захищені умовами конфіденційності і не будуть передані третім особам
Угору