Будівельний пісок – це неорганічний сипучий ресурс, який є результатом природного руйнування різних гірських порід. Природній матеріал активно використовується у будівництві. Без нього не можна обійтися під час створення бетонної маси, у дорожньої забудівлі, незамінний він і під час декоративного оформлення ділянок та у благоустрої.

Видобування відбувається відкритим способом під час розробки природних родовищ, або ж безпосередньо з річищ.

В залежності від розміру, наявності домішок та способу видобування, будівельний пісок поділяється на категорії. Щоб обрати потрібну, необхідно проаналізувати, для якої саме роботи потрібен матеріал:

  • кар’єрний митий – для штукатурки;
  • кар’єрний сіяний – використовується під час виконання стяжки, кладки, зведення фундаментів;
  • річковий – для асфальтобетону.

Шукаєте надійного постачальника? Цікавить доставка безпосередньо на об’єкт? Бажаєте, щоб термін виконання замовлення був коротким, а ціна на 1 куб. м. – оптимальною? Усі названі переваги чекають вас у компанії «Пісок та Щебінь». Тут ви можете не тільки придбати пісок за вигідною ціною, але й приєднатися до миколаївських замовників, які вже встигли оцінити переваги співпраці з нами.

Реалізуємо замовлення силами власного автопарку: у нашому розпорядженні самоскиди різної вантажності (від 1 до 38 тонн). Це дає нам незаперечну перевагу, оскільки постачання відбувається в оговорений термін та будь-який зручний для замовника час. Гарантуємо виконання усіх домовленостей та несемо планку високого рівня понад 15 років. Можлива доставка на місце проведення робіт на склад або у мішках (вагою 25, 50 кг). Якщо ви замовляєте машину піску, то ціна залежатиме від загального обсягу та відстані до будівельного майданчика.

Купуйте сертифікований пісок у «Пісок та Щебінь».

 
Найменування Об'єм Ціна
Пісок кар'єрний 1 тонна Ціну уточнюйте
Пісок дрібно- та
крупнозернистий
1 тонна Ціну уточнюйте
Пісок річковий 1 тонна Ціну уточнюйте
Пісок річковий митий 1 тонна Ціну уточнюйте
* Ваші дані будуть захищені умовами конфіденційності і не будуть передані третім особам
Угору