Вивезення будівельного сміття

Глобальний ремонт споруд, житлових або промислових, не порівняти з ремонтом у звичайній однокімнатній квартирі. В останньому випадку відповідальний за своє житло хазяїн розфасовує дрібне сміття по мішках та відправляє у сміттєвий контейнер. Погодьтеся, завдання не таке вже й важке.

Однак якщо немає умов для того, щоб викинути сміття у відповідне місце, або якщо ремонт був капітальним, залишків може виявитися надто багато, тож впоратися власними силами не вийде. Теж саме й при реставраційних роботах, переплануванні офісів, квартир, заміської нерухомості – тут вже згадування сміттєвих мішків викликає гірку посмішку.

Справді, після глобального ремонту сміття виявляється надто багато, і значна його частина – це великогабаритні уламки, які не розмістиш у мішку. Їх слід вивезти та утилізувати особливим способом. Яким? Куди везти? На якому транспорті? Не ламайте собі голову над цими питаннями. Наша компанія знає, що, куди та на чому транспортувати, тож ми звільняємо вас від цього клопоту.

Вивезення відходів – важлива послуга, адже будівельне сміття на будівельному майданчику гальмує процес, перешкоджає руху техніки на будівництві. Тож забудовник зацікавлений у як скорішій утилізації.

Компанія «Пісок та Щебінь» здійснює вивезення будівельного сміття у будь-якому обсязі у Миколаєві та області. Надаємо сучасну спецтехніку, яка відповідає вимогам, своєчасно проходить ТО. Завдяки високій кваліфікації водіїв та продуманій логістиці, ми забезпечуємо якісне й оперативне транспортування.

Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • вивозимо ґрунт як на початковому, так і на останньому етапі земельних робіт;
 • завчасно оговорюємо графік;
 • працюємо швидко, якісно;
 • вирішуємо питання цивілізованим методом – вивозимо на спеціальні полігони та сміттєзвалища, призначені для цього.

Вивезення будсміття спеціалістами компанії «Пісок та Щебінь» гарантує безперешкодну роботу та своєчасну реалізацію проекту.

* Ваші дані будуть захищені умовами конфіденційності і не будуть передані третім особам


 

Доставка і перевезення сипучих вантажів

У галузі автоперевезень сипучі вантажі – популярний об’єкт. Без неорганічного матеріалу не обходиться процес будування житлових приміщень, офісних, муніципальних будівель, заводів. Активно використовують сипучі й для оформлення ландшафту, у сільському господарстві, промисловості. До насипних вантажів відносяться:

 • будівельні матеріали: гравій, пісок, щебінь, цемент, керамзит тощо;
 • нехарчові суміші, які не використовуються у будівництві: ґрунт, сніг, кальцинована сода, полімерні гранули.

Здається, що немає нічого складного у тому, щоб доставити матеріал з пункту А у пункт Б. Однак в реальності завантаження, розвантажування та перевезення потребують особливого підходу, а також дотримання технічних правил та санітарних норм.

 1. Для перевезення різних типів вантажів використовується особливий тип транспорту, найчастіше – самоскид.
 2. Продукція фіксується в кузові за допомогою тентів та інших спеціальних щільних покриттів, щоб уникнути прокидання в процесі доставки.
 3. Маса вантажу повинна відповідати вантажності самоскида.
 4. Під час перевезення пісок, щебінь, бутовий камінь не повинні підніматися над бортом.
 5. Якщо замовник обрав перевезення у ящиках, попередньо їх потрібно надійно закріпити у кузові.

«Пісок та Щебінь» успішно транспортує будівельні матеріали (щебінь, пісок, керамзит, відсів тощо), дотримуючись норм та правил. Оперативно працюємо у Миколаєві та області, контролюємо збереження вантажу. У нашому автопарку сучасна техніка різної вантажності, яка своєчасно проходить технічне обслуговування. Пропонуємо клієнтам можливість замовити послугу перевезення сипучого матеріалу будь-якої категорії. Працюємо у режимі 24/7. Разом з транспортуванням будівельних матеріалів пропонуємо скористатися послугою вивезення будівельного сміття.

* Ваші дані будуть захищені умовами конфіденційності і не будуть передані третім особам
Угору